Lindo E Completo Studio Moema Oj 405
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie |
| Basen Basen zewnętrzny | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Zaplecze konferencyjne Centrum biznesowe |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Lindo E Completo Studio Moema Oj 405 São Paulo o powierzchni 27 m² położony jest w dogodnej lokalizacji w dzielnicy Moema7 km od miejsc kultu religijnego, takich jak Plac Katedralny, i oferuje przechowalnię bagażu. Apartament może pomieścić maksymalnie 2 osób.
Szpital IAMSPE leży w odległości 25 min spacerem, a Paroquia Nossa Senhora da Aparecida - w niewielkiej odległości od apartamentu. Do centrum São Paulo można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Muzeum Numizmatyczne im. Herculana Piresa jest w prawie 4 km.
Obiekt noclegowy dysponuje balkonem z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. Goście apartamentu mogą korzystać z komfortowej łazienki z suszarką do włosów i ręcznikami. Znajdziesz tu również oddzielną toaletę i prysznic.
Obiekt oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak aneks kuchenny, a także jadalnia. 1-pokojowy Lindo E Completo Studio Moema Oj 405 jest usytuowany 250 m od stacji metra Moema. Ponadto goście będą mogli korzystać z centrum fitness, które pomoże im pozostać aktywnymi fizycznie.
- Lokalne atrakcje
- Biennial´s Ibirapuera - Ciccilio Matarazzo Pavillion2,1 km
- MAM - Modern Art Museum2 km
- Park Ibirapuera1,9 km
- Museu de Arte de São Paulo (MASP)4,9 km
- Avenida Paulista4,7 km
- Jockey Club4,6 km
- Octávio Frias de Oliveira Bridge4,3 km
- Lotniska
- Lotnisko Congonhas3,5 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Julio Prestes9 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Przechowalnia bagażu
- Winda
- Automaty sprzedające
- Czujniki dymu
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Centrum fitness
Usługi
- Pralnia
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
- Centrum biznesowe
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Lindo E Completo Studio Moema Oj 405 ma połączenie z Internetem?
Tak, Lindo E Completo Studio Moema Oj 405 oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Lindo E Completo Studio Moema Oj 405 obejmuje kuchnię?
Tak, Lindo E Completo Studio Moema Oj 405 oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Ilu gości pomieści Lindo E Completo Studio Moema Oj 405?
W Lindo E Completo Studio Moema Oj 405 może zostać zakwaterowanych maksymalnie 2 gości. - ❓
Czy apartament ma basen?
Apartament dysponuje zewnętrznym basenem.